loader icon

Hakkımızda

Restoran şıklığı, cafe rahatlığı…

Yakamoz Cafe’de her şey tadında…

Ayrıcalıklı tarzıyla kendinden övgüyle söz ettirecek Yakamoz Cafe, özel lezzetleri ile de konuklarını büyülemeye devam edecek.

Yakamoz  Cafe’de, her damak tadına uygun eşsiz lezzetler yer alıyor. çocuklara özel lezzetler, daha genç damak tatları için wrap ve burgerlar, Türk ve dünya mutfağından seçkin örnekler Yakamoz Cafe’de sizi bekliyor.

Her köşesi sürprizlerle dolu…

Girişten başlayan sıra dışı dekorasyon sürprizlerle devam ediyor. Ferah ve etkileyici bir salon, Yakamoz Cafe’de sizi şaşırtacak detaylardan sadece bazıları.

Business Lunch için ideal.

Yakamoz Cafe gün ortasında iş temposundan sıyrılıp kendinizi özel hissetmeniz için birebir. Sıcak sohbet, özel servis, benzersiz lezzetlerden sonra kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

Gelin,  Yakamoz  Cafe’yi keşfedin…

Vizyonumuz:

Cafe ve restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Piraziz’in ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

 

Misyonumuz:

Cafe ve restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Değerlerimiz:

Müşteri Odaklılık

Mükemmel bir hizmet sunmak için çaba harcarız.

Odağımız müşterilerimize servisin yapıldığı sahadır.

Samimi ve gönülden davranırız.

Güvenilir olmayı ve benimsenmeyi çok önemseriz.

Kişi & Bireylere Saygı

İnsanlara saygı ve nezaket önceliğimizdir.